'Аякс' творить історію, Де Хеа ловить 'метелика'. Відеоогляд відповідь матчів 1 4 Ліги Чемпіонів, 16-го квітня

Ліга Чемпіонів імені «Аякса» Рональда Кумана продовжується. Ні рідні трибуни, ні відпочинок лідерів не вберегли грізний «Ювентус» від войовничого давньогрецького героя, який в цей раз осадив НЕ Трою, а Турин, і в кінці кінців взяв його, як місяцем раніше брав Мадрид. Минулого вечора був ще «Манчестер Юнайтед» в Барселоні, але «дияволи» були настільки бліді, що і сказати про них майже нічого.

давид де хеа (

Давид де Хеа ( “Манчестер Юнайтед”) після другого голу

«Барселона» (Барселона, Іспанія) - «Манчестер Юнайтед» (Манчестер, Англія) 3: 0 (2: 0)
Голи:
Мессі Л. (1: 0, 16 хв.), Мессі Л. (2: 0, 20 хв.), Коутіньйо Ф (3: 0, 61 хв.) Загальний рахунок: 4: 0 (1: 0)

На відміну від «Ювентуса» лідери каталонців, мабуть, поставилися до наданого тренером тижневого перерви більш раціонально. «Барселона» без нервів, на класі, розібралася з «Манчестер Юнайтед», який майже не пручався, а в тих моментах коли м’яч міг опинитися у воротах Тер Штегена, сам німецький голкіпер демонстрував дивний спокій і відпрацьовував свій хліб, чого не можна сказати про його візаві. В епізоді з другим голом Де Хеа допустив жахливу помилку, цілком можливо, викликану і втомою, і расконцентрірованностью. На жаль, з іспанцем таке періодично трапляється. Якщо при рахунку 1: 0 на користь синьо-гранатових якісь шанси у «Юнайтед» забити тричі зберігалися і за часом, і по настрою, то після «метелики» Де Хеа всього через чотири хвилини після першого м’яча у гравців англійської команди опустилися руки.«Барселона» повністю контролювала хід матчу і в другому таймі додала ще один гол зусиллями Коутиньо.

“Аякс”, слідом за колишньою командою Кріштіану Роналду, вивів з турніру і його нинішню. Разом з ним, зрозуміло.

«Ювентус» (Турин, Італія) - «Аякс» (Амстердам. Нідерланди) 1: 2 (1: 1)
Голи:
Роналду К. (1: 0, 28 хв.), Ван де Бек Д. (1: 1, 34 хв.), де Лігт М. (1: 2, 67 хв.) Загальний рахунок: 2: 3 (1: 1)

Господарі почали впевнено, хоча надали голландському колективу деяку свободу, але все-таки змогли відзначитися першими. Здавалося, ось він - кінець амстердамської казки, але не тут-то було. «Аякс» зміг відігратися вже через п’ять хвилин, а в другому таймі так притиснув «Ювентус», що в певний момент стало помітно, наскільки зберегли ігровий тонус гості яскравіше і, головне, простіше в діях. В середині другого тайму молодий де Лігт вивів «Аякс» вперед і поставив противника в ситуацію, коли за двадцять п’ять хвилин необхідно забивати двічі. Але підопічні Массімо Аллегрі не спромоглися і на один. «Аякс» продовжує творити історію і став першим клубом який вийшов в півфінал Ліги Чемпіонів, пройшовши турнір з трьох кваліфікаційних раундів. Нагадаємо, що в груповий етап «аяксіди» потрапили через перемоги над австрійської «Штурмом», бельгійським «Стандартом» і київським «Динамо».

“Аякс” в півфіналі, зігравши найбільшу кількість матчів з усіх учасників плей-офф

За підсумками лігочемпіонський вівторка одна з чотирьох англійських команд закінчила свій шлях до фіналу. Залишилося ще три представники туманного Альбіону, але один з них теж не зможе пройти, так як «Тоттенхем» і «Манчестер Сіті» зустрічаються в очному поєдинку. Однак, з огляду на хороші шанси «Ліверпуля» в одній гілці і явний прохід «шпор» або «городян в інший», цілком можна розраховувати на англійську фінал. Юрген Клопп проти Гвардіоли, як вам?